poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Stowarzyszenie na Dniu Otwartym Roztoczańskiego Parku Narodowego

Nasza reprezentacja w rozmowie z Łukaszem Kotem - fot. Roztoczański
Park Narodowy
W upalną sobotę 5 sierpnia br. przedstawiciele naszego Stowarzyszenia Turystyka z Pasją (Dominika, Jacek i Ja) mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w zorganizowanym przez Dyrekcję Roztoczańskiego Parku Narodowego Dniu Otwartym. Na naszym stoisku, (oraz jako mobilne "patrole" informacyjne) wspólnie z Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej, zapraszaliśmy licznie przybyłych turystów i mieszkańców naszego regionu, do odwiedzenia Zamościa. Nasz namiot Twierdzy Otwartej cieszył się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Jak zwykle wrażenie robiły także nasze XVII wieczne stroje. Możliwość zrobienia zdjęcia z szablą, rapierem czy w kapeluszu z piórkiem przyciągały nie tylko najmłodszych uczestników imprezy. 
Dzień Otwarty RPN to wyśmienita okazja do zgłębienia wiedzy o Parku i jego walorach przyrodniczych i turystycznych. Tego dnia można było bezpłatnie skorzystać z licznych atrakcji jakie dla turystów zostały przygotowane przez organizatorów. W licznych konkursach można było wygrać atrakcyjne nagrody. Byli także przedstawiciele zaprzyjaźnionych Parków nie tylko z Polski, ale także z Ukrainy. 
Ten dzień  był także okazją do zapoznania się z bogatą ofertą turystyczną, kulinarną i kulturową Roztocza. Licznie przybyli wystawcy zachwycali różnorodnością i bogactwem lokalnych produktów i atrakcyjną ofertą turystyczną. Imprezę uświetnił występ Zespołu Ludowego z Adamowa.
Mimo wysokiej temperatury imprezę zaliczyć należy do bardzo udanych. Z całego serca dziękujemy Zespołowi Roztoczańskiego Parku Narodowego za zaproszenie na imprezę. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również spotkamy się wszyscy by świętować Dzień Otwarty RPN.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz